Server.sk Auto Fit Kino Music Tech Zľava Môj Bazár Job Reality Fórum Súťaž Foto Počasie PR správy

Dnes je 21. júna 2018, meniny má a zajtra
Aktuálny čas:

Numerológia - „obyčajné“ čísla, ktoré vám veľa povedia.. časť 2

Zdroj: TS Server.sk, redaktor: neuvedený, pridané: 13.03.2010

Je to spoločenské číslo, je rado uprostred vecí, alebo spoločnosti a nič mu neurobí väčšiu radosť ako porozprávať sa s inými.
Numerológia - „obyčajné“ čísla, ktoré vám veľa povedia.. časť 2
Zdroj obrázku: SXC/free
 

Číslo dňa 3 znamená - KAMARÁTSTVO
Je to spoločenské číslo, je rado uprostred vecí, alebo spoločnosti a nič mu neurobí väčšiu radosť ako porozprávať sa s inými. Potrebuje sústavnú mentálnu stimuláciu, ktorú mu môžu poskytnúť iní ľudia, ktorých si nájde samo alebo si oni nájdu jeho. Ľudia okolo trojky ho majú radi, pretože majú radi jeho úprimnosť.

Vždy si nájde čas pre ľudí, ktorí ho požiadajú o radu, alebo pomoc. Má veľmi činorodú myseľ a vie veľmi presne kriticky oceniť a zhodnotiť situáciu. Je plný nápadov a myšlienok ako by sa čo malo vylepšiť. Dokáže veľmi rýchlo myslieť, zábavne a veľmi originálne. Dokáže ľudí okolo seba nadchnúť svojím prekypujúcim nadšením. Nikdy nemá strach líšiť sa od druhých. Je úprimný a dokáže všetko povedať na rovinu a jeho vrelý a uvoľnený spôsob reči dáva ostatným pocit, že ho poznajú odjakživa. V milostnom vzťahu potrebuje určitú nezávislosť, ale zároveň aj určitú spoločenskosť. Kladie veľký doraz na úprimnosť a na oplátku je veľmi úprimný a otvorený. Život s trojkou nie je fádny, pretože vždy robí niekoľko vecí zároveň.

Číslo dňa 4 znamená - VYROVNANOSŤ
Je praktická, rozumná a spoľahlivá. Ak sa bude chcieť niekedy niekto vyplakať na ramene tak na čtvoročkovom. Vždy nájde pevný bod, ktorý vie rozobrať a problém vyriešiť. V kritických situáciách je skvelá a nenechá sa len tak vyviesť z rovnováhy. Priateľstvo pre ňu znamená veľmi veľa. Tých, čo má rada, je k nim vrelá, štedrá, verná. Keď sa niekto k nej dobre chová, nikdy mu to nezabudne. K životným situáciám pristupuje zodpovedne a metodicky, vždy si premyslí než niečo urobí.

Bezprostrednosť, alebo spontánnosť je niečo, čo u nej nikdy nikto nenájde! Zato bude fyzicky vášnivá, stála a tolerantná partnerka, ktorá nebude brániť individuálnemu rastu a bude svojho partnera povzbudzovať, aby dosiahol svoj cieľ. Vždy bude po ruke, keď ju bude niekto potrebovať.

Má vrodenú neistotu, ktorú sa snaží stále prekonávať. Často sa na verejnosti tvári sebaisto, ale len preto, aby si zakryla svoju citlivosť. Je nesmierne nadaná, takže nemá dôvod na svoju neistotu, no napriek tomu ju pociťuje.

Táto neistota ju môže viesť k hromadeniu majetku, alebo k finančným manipuláciám. Rada pracuje tam, kde ju to baví a vtedy pozor na prepracovanosť.

Číslo dňa 5 znamená - VNÍMAVOSŤ
Je otvorená k pravdám, dojmom, pokroku a potrebuje, aby ju nikto nikdy v ničom neobmedzoval. Nemá rada keď jej niekto hovorí, čo má robiť a ako to má robiť. A nebodaj ak niekto začne klásť na ňu nejaké požiadavky - potom sa začne zo všetkých síl usilovať ignorovať to a robiť presný opak. Vždy otvorene povie čo cíti. Je energická, odvážna, zásadová a neskočí na sladké rečičky!

Je vlastným spôsobom sama sebe pánom. Ďaleko lepšie sa cíti keď môže prikazovať než aby jej niekto iný organizoval život. Vždy je ochotná si vypočuť ostatných nech sa to týka čohokoľvek. Má široký register záujmov. Pokiaľ ide o jej vlastné rozhodnutie je ochotná sa prispôsobiť a prijať aj iný názor, pokiaľ jej bude pripadať lepší než jej vlastný. Ľudí, ktorých berie vážne, si musí najskôr nesmierne vážiť. Má rada keď s ňou jednajú ako rovný s rovným.

Päťka je vlastne magická hviezda, je schopná prijímať vyššiu inšpiráciu - to znamená, že je jej veľmi blízka myšlienková otvorenosť, a tak napreduje vo všetkých smeroch.Vo vzťahu potrebuje dostatok priestoru a vzbúri sa, ak by ju niekto obmedzoval. Nedokáže príliš vychádzať s osobami, ktoré ju berú príliš majetnícky. Váži si ľudí, ktorí nemajú problémy so sebauplatnením, sú nezávislí, silní a presne vedia čo chcú. Nikdy nemyslí, ako sa vraví, “navždycky”. Pretože to ju vo vzťahu obmedzuje!

Je okúzľujúca, s veľkým zmyslom pre humor, s náchylnosťou k satire. Myslí laterálne, a tak sa s ňou dá nahliadnuť do všetkých oblastí života z každého známeho i neznámeho uhla.

Číslo dňa 6 znamená - HARMÓNIA
Je to harmónia ku všetkému, čo robí alebo prežíva. Všetky vzťahy sú pre šestku dôležité a bez lásky jednoducho nedokáže žiť. Od chvíle keď sa začne obzerať po svete a začne si hľadať partnera pre život, ma už zreteľne vyhradené názory na to s akým typom človeka by chcela zdieľať svoje voľné chvíle. Pretože je sama láskavá, citlivá a miluje harmóniu, stoja tieto vlastnosti spolu s úprimnosťou a potrebou žiť pre druhého na najvyššom rebríčku hodnôt veľmi vysoko.

Partner, akého si predstavuje, si musí priať rodinu a milovať deti a zvieratá. Ťažko znáša, ak jej niektorá osoba povie “navždy” a pritom to tak nemyslí, alebo ju zradí. Každého partnera sa bude snažiť si udržať a občas pritom stratí svoju dôstojnosť i duševný kľud. Nemá totiž mnoho sebadôvery, aj napriek tomu, že je veľmi pekná alebo veľmi nadaná. Jej ideál je fakt ideál a je niekedy veľmi ťažké splniť jej očakávania, ktoré nie sú vždy reálne. Musí sa naučiť akceptovať vlastnú hodnotu, pretože niekedy sa úplne oddáva napospas svojmu partnerovi. V milostnom vzťahu je skutočne vynikajúci partner, ohľaduplná a láskavá.

V kritických situáciách dokáže prejaviť svoju silu a pre tých, ktorých miluje, je schopná urobiť čokoľvek. Má ohromnú potrebu lásku dávať ale aj prijímať od svojej rodiny odkiaľ čerpá radosť a energiu. Často ostáva veľmi úzko prepojená so svojimi rodičmi alebo príbuznými. Má rada, keď do svojho života môže zapojiť detičky, babičky, bratrancov, tety a pod. Nestrpí vo svojej rodine žiadne sváry a pokiaľ nejaké predsa len nastanú, snaží sa zo všetkých síl o ich urovnanie. Nedá si pokoj, pokiaľ opäť nezavládne kľud a harmónia takže pozor na to!

Ľudia narodení 6-steho sú rodení učitelia, a ich vrodená láska k deťom a zvieratám ich priamo predurčuje k tomuto povolaniu.
Server.sk v iOS Server.sk v Androide
 
 

Diskusia k článku

Tvoje meno:

Komentár:


 


Ďalší obsah siete Server.sk


Vyberáme z archívu ...

pred 6 rokmi
a 54. slávnostnom udeľovaní cien Grammy vystúpia Paul McCartney, speváčka Rihanna a kapela Coldplay.
pred 5 rokmi
Od nasledujúcej sezóny sa pre zmenu pravidiel prejde od súčasných 2,4-litrových osemvalcových motorom k 1,6-litrovým šesťvalcovým turbomotorom.
pred 4 rokmi
Svätý Otec František sa modlí, aby na Slovensku prekvital pokoj a prosperita. Uvádza sa to v telegrame, ktorý poslal prezidentovi SR Andrejovi Kiskovi, keď letel ponad Slovensko.
pred 5 rokmi
Koncom októbra sa v parlamente objavili po prvýkrát štyri poslankyne vládnej strany so šatkami na hlavách.
pred 6 rokmi
Policajti budú kontrolovať najmä vjazdy a výjazdy z miest, železničné priecestia a alkohol u vodičov.
pred 6 rokmi
Príbehy troch žien počas vianočných sviatkov. Napriek tomu, že sa hrdinky nepoznajú a nikdy sa nestretli, majú niečo spoločné.
pred 7 rokmi
Dcéra dymu a kostí je prvý diel úspešnej série o odvekej vojne medzi anjelmi a démonmi.
pred 6 rokmi
Šestica astronautov na Medzinárodnej vesmírnej stanici (ISS) sa musela nakrátko presunúť do únikových modulov Sojuz.

 
 
 

NOVINKA! Emma Drobná - You should know
Debutový štúdiový album nahrala Emma Drobná v spolupráci s produkčným tímom Creative Music House.
NOVINKA! Emma Drobná - You should know
Novinka! DESMOD - Molekuly zvuku
Desmod prichádza s absolútnou novinkou!
Novinka! DESMOD - Molekuly zvuku
MÁRIA ČÍROVÁ korunuje megaúspech singla UNIKÁT
štvrtým štúdiovým albumom, ktorý vydá v októbri.
MÁRIA ČÍROVÁ korunuje megaúspech singla UNIKÁT