Server.sk Auto Fit Kino Music Tech Zľava Môj Bazár Job Reality Fórum Súťaž Foto Počasie PR správy

Dnes je 26. júna 2019, meniny má a zajtra
Aktuálny čas:

Využite akčné pobyty - Jesenný relax v Kúpeľoch Luhačovice

Zdroj: Paper Life, redaktor: redakcia , pridané: 23.09.2014

Kúpeľné procedúry pri všetkých pobytoch obsahujú prírodný uhličitý kúpeľ, relaxačný kúpeľ s prísadou, masáž éterickým olejom, masáž klasickú, inhaláciu minerálnej vody a denne pitnú kúru liečivých minerálnych vôd.
Využite akčné pobyty - Jesenný relax v Kúpeľoch Luhačovice
Zdroj obrázku: TS Server.sk
 

Jesenné pobyty v kúpeľoch patria medzi najobľúbenejšie, hneď za letnými pobytmi. Potvrdzujú to aj Kúpele Luhačovice (Lázně Luhačovice) a.s., ktoré tento rok zaznamenávajú zvýšený záujem klientov o pobyty v tomto ročnom období.

Jesenné preslnené dni lákajú na prechádzky v tunajšom obnovenom parku a okolie kúpeľov ponúka nespočetné množstvo turistických trás, ako pre peších, tak aj cyklistov. Najväčším lákadlom sú však blahodarné liečebné a wellness procedúry v tunajších zariadeniach akciovej spoločnosti Kúpele Luhačovice, popíjanie svetovo preslávenej Vincentky a jedinečná architektúra Dušana Jurkoviča.

Výkonný riaditeľ Kúpeľov Luhačovice, a.s., Ing. Jiří Dědek, MBA k tomu poznamenal: "Nechajte sa zlákať jesennou krásou Luhačovíc a blahodarnými kúpeľnými procedúrami poskytovanými našou akciovou spoločnosťou. Užijete si tu pokoj, pohodu a relaxáciu. Náš odborný personál sa o vás rád postará. Pripravili sme pre našich klientov akčné pobyty Jesenné relaxácie, s atraktívnymi balíčkami služieb. Vybrať si môže každý, k dispozícii je celá škála ubytovania od penziónu Riviera, cez vilky, až po štvorhviezdičkový Jurkovičov dom. Aj keď jeseň ešte ani poriadne nezačala, už teraz je tá pravá chvíľa na objednanie adventného, alebo vianočného pobytu v Kúpeľoch Luhačovice. A kto chce u nás stráviť Silvestra, mal by sa poponáhľať - v ponuke síce ešte sú voľné miesta, ale podľa skúseností z minulých rokov sa rýchlo vypredajú. Doprajte si rozmaznávanie tela i ducha, využite našu ponuku a príďte do kúpeľov. Tento rok len v prvom polroku využilo naše služby viac ako 16 000 klientov, ktorí odtiaľto odchádzali spokojní. Očakávame, že v tomto roku prekonáme minuloročnú návštevnosť 30 093 klientov. Budeme radi, ak medzi nimi budete aj vy.“

Balíček služieb "Jesenné relaxácie“ obsahuje ubytovanie na 3, 4, alebo 7 dní. K tomu polpenziu s výberovou stravou (raňajky formou bufetu, večere výber z ponuky min. 5 jedál alebo formou bufetu v Jurkovičovom dome), alebo strava štandard v penzióne Riviera, jednu konzultáciu s lekárom, ktorý vám potvrdí vhodnosť procedúr alebo vymení predpísané procedúry, kúpeľné procedúry, 1x 2 hod. vstup do wellness centra v ALEXANDRIA **** Spa& wellness hoteli pri pobyte na 7 alebo 4 noci.

Kúpeľné procedúry pri všetkých pobytoch obsahujú prírodný uhličitý kúpeľ, relaxačný kúpeľ s prísadou, masáž éterickým olejom, masáž klasickú, inhaláciu minerálnej vody a denne pitnú kúru liečivých minerálnych vôd. Ako bonus je zľava 30 % na dokúpené procedúry podľa predpisu lekára. Jednolôžkové izby sú bez príplatku. Okrem akcií priamo zabezpečovaných a ponúkaných akciovou spoločnosťou Kúpele Luhačovice, majú klienti k dispozícii aj turistické atrakcie Valašska a Slovácka. Okúsiť tak môžu pravú moravskú slivovicu z Vizovíc, moravské vína, či navštíviť svetoznámu baziliku na Velehrade, hrad Buchlov, zámky Buchlovice a Lešná, Baťov kanál, alebo zlínsku ZOO.

Luhačovické kúpele sú nielen populárnou liečebnou destináciou, ale aj obľúbeným cieľom turistiky a relaxačných a wellness pobytov. Klienti môžu využiť širokú ponuku bazénov, ktoré sa nachádzajú priamo v kúpeľných zariadeniach akciovej spoločnosti Kúpele Luhačovice (Alexandria, Palace, Jurkovičov dom, Centrálne kúpele), ale návštevníci môžu využiť aj krytý plavecký bazén priamo v Luhačoviciach, alebo aquapark v Uherskom Brode, ktorý je vzdialený len 12 km. Okolo Luhačovickej priehrady sa dá na trase cca 4 km korčuľovať na in-line korčuliach.

Medzi klientmi sú obľúbené tematické prehliadky kúpeľov. Každý štvrtok sa koná prechádzka s výkladom po miestach, ktoré sú úzko späté s najvýznamnejším slovenským architektom Dušanom Jurkovičom. Každý piatok je zase na programe prechádzka s výkladom o minerálnych prameňoch a ich liečebných účinkoch, o kúpeľnej liečbe a o metódach liečby od začiatkov až po súčasnosť, o bohatom kultúrnom živote v Luhačoviciach.

Dobré zázemie má v Kúpeľoch Luhačovice aj šport a turistika. Milovníci tenisu si môžu zahrať svoj obľúbený šport priamo v areáli kúpeľov na antuke. Priaznivci Nordic Walking si tu môžu požičať palice. V okolí kúpeľov je množstvo vyznačených trás, vďaka ktorým sa dajú spoznať krásy okolia Luhačovíc a Bielych Karpát. V kúpeľoch je možnosť požičania bicyklov na výlety. K dispozícii je tu aj fitness, squash, kolky a bowling. Cez zimu majú návštevníci možnosť zalyžovať si na mestskej zjazdovke, alebo využiť bežecké trate. Luhačovice sa nachádzajú v prekrásnom údolí plnom zelene, na samotnom okraji chránenej krajinnej oblasti Biele Karpaty. Výlety môžu klienti kúpeľov absolvovať sami, alebo prostredníctvom cestovnej agentúry Luhanka.

Kúpele Luhačovice, a.s., a Liečebné kúpele Jáchymov, a.s., vystupujú pod spoločným názvom Spa & Wellness Nature Resorts a od roku 2011 tvoria najväčšiu kúpeľnú skupinu v Českej republike. Celkový počet lôžok pre dospelých je 2198 a v detskej liečebni v Luhačoviciach ďalších 258 lôžok. Uvedená kapacita predstavuje 10% kúpeľného trhu ČR.

Viac informácií je na www.LazneLuhacovice.cz a www.HotelAlexandria.cz
Server.sk v iOS Server.sk v Androide
 
 

Diskusia k článku

Fotografia
Ľuľa
pred 4 rokmi
Odporúčam na 100 % :) My sme teda využili zľavu v hoteli Alexandria - Babí léto + dožinkové slávnosti a tie masáže a kúpele. No hneď by som sa vrátila, aby ma tam rozmaznávali aj naďalej. Cítila som sa úplne blažená. Keď pracujem nonstop za počítačom, takýto relax je pre mňa najlepší. Obávali sme sa iba jediného, že tam budú negatívni ľudia, ale tým, že tam neboli vlastne deti do 12 rokov, vypustili sme väčšinu a druhú časť úplne, keď pred nami začali negatívne hovoriť. Len sme povedali, že my sme si prišli užiť víkend a nie teraz počúvať ako je ich život na dve veci a ak to chcú zmeniť, musia začať zmenou svojho myslenia. Jasné nahnevali sme tam mnoho ľudí, ale potom sme sa dali do rečí skôr s tými, čo majú nie ľahký život, ale vždy si z dňa vypichli tú najlepšiu vec, ktorá sa im stala a tej sa držali ;)

 

Diskusné príspevky (13)

Fotografia
Kristína
pred 4 rokmi
No, bola som v hoteli Alexandria, využili sme akciu, ktorú teraz dávajú na stránkach: http://hotelalexandria.cz/lazenske-wellness-pobyty-alexandria-luhacovice-akcni.php a bolo tam nádherne, ešte aj počasie nám skvelo vyšlo. Využili sme aj možnosť ísť sa najesť do reštaurácie v Jurkovičovom dome, naozaj tá architektúra je krásna :) Okolie je úžasné - príroda a všetko. Jednoducho riadny relax.
Fotografia
Wewe
pred 3 rokmi
Do Luháčovic sa naozaj vyplatí ísť. Hlavne na jar, vtedy je všetko rozkvitnuté a prevoňané kvetmi. Kto má rád vínko odporúčam niekedy september alebo október, kedy už začína burčiačik alebo tie také prvé vínka. Ale taká domáca pálenôčka na liečenie, tu sa proste nájde všetkého viac než dosť. Obytovaní sme boli v hoteli Alexandria, veľmi luxusné a moderné miesto, kde sa človek cíti ako v bavlnke, aj na taký luxus sa veľmi rýchlo zvyká :) Tak uvidíme či pôjdeme aj tento rok, predsa len je to tam lepšie, lebo človek necíti ten stres ako na dovolenkde kde je strašne veľa turistov
Fotografia
Luiza
pred 3 rokmi
Ako celkom to vie človeka nahnevať, ke´d sa dozvie niečo takéto že prebehlo :D Ale čo už, už sme si dali klasickú rezerváciu a ideme cez leto do hotela Alexandria, povedali sme si, že žiadne more a zvlášť nie, ak tam opäť budú nafrčaní Slováci a Česi a budú pindať, ako na tri bodky majú prácu. Posledný deň som sa už nezdražala a povedala jednému, ktorý vyletel na svoju ženu, nech dá výpoveď ak si myslí, že je to prácou. Bolo hrobové ticho a my sme odišli :D pevne však verím, že tam takíto nebudú a že tam možno spoznám nejakých dobrých ľudí s ktorými udržím aj kontakt :)
Fotografia
Denisôčka
pred 3 rokmi
U nás teda zvíťazil letný pobyt. Mali pekné balíčky v hoteli Alexandria, takže sme nemali nad čím váhať. Od dovolenky pri mori nás odradila práve situácia, ktorá sa deje neustále s atentátmi. Takže sme si povedali s dievčatami, že to nebudeme riskovať a skočíme si tam :) v diskusných fórach som sa dočítala, že tam nemôžu ísť deti do 12 rokov, čo je pre nás úplne super a nakoľko máme auto, naplánovali sme si aj nejaký ten "trip" po okolí ak nám vyjde čas, chceli by sme ísť aj do nejakého aqualandu :) neviete mi niečo také poradiť?:)
Fotografia
Taťána
pred 3 rokmi
Tento rok sme si dovolili dovolenku nielen pri mori ale aj v Luháčoviciach a keďže nám tam bolo tak dobre, tak sme si povedali, že pôjdeme aj na silvestrovský galavečer. V hoteli Alexandria ako aj jeho okolí čo do Luháčovic bolo naozaj krásne a príjemne :) Cítili sme sa tak rozmaznávaní ako už dlho nie, dokonca ani pri mori s all inclusive to také super nebolo ako v ČR :) Využili sme ponuku hotela na predĺžený víkend http://hotelalexandria.cz/lazensky-pobyt-vikend-2016.php a k tomu sme si ešte prikúpili pár masáži, no jednoducho joooj, henď by som šla znova ;)
Fotografia
Elka
pred 3 rokmi
Akciové pobyty sa naozaj oplatia :) My sme už využili na jar jeden pobyt v hoteli Alexandria a teraz pôjdeme na galavečer a veru teším sa poriadne :) Už aby to bolo :) parádny relax, príjemné masáže, večery, prechádzky... všetky tie skvelé služby. Jednoducho to bude znova trošku ten romantický pobyt, kedy si konečne doprajeme trošku bez detí, pretože tam nemôžu ísť deti do 12 rokov :)
Fotografia
Mirka
pred 3 rokmi
My sme s manželom tiež boli na jar na akciový pobyt a už teraz sa neviem dočkať toho ďalšieho. Veď kto by si neužíval skvelé masáže, jedlo a hlavne zaslúžený oddych, a kľud od detí? Mne osobne by aj počas dovolenkového obdobia úplne stačil hotel Alexandria, a nepotrebujem ísť do Egypta :)
Fotografia
karolínka
pred 4 rokmi
My sme teda v Luháčoviciach ten jesenný pobyt nestihli, ale už sme si zakúpili predĺžený víkend v hoteli Alexandria na víkend po Veľkej noci, preto dúfam, že tam bude aspoň pekne kvitnúť všetko. Kamarátka vravela, že sa tam oplatí ísť. Osobne nebola teda v hoteli Alexandria, ale boli tam myslím na obed a vraj stojí za zmienku náš rodák Jurkovič :) Taktiež veľké množstvo minerálnych prameňov.Skutočne sa na to teším
Fotografia
Lucita
pred 3 rokmi
Luháčovice sú geniálne. Určite budem odporúčať všetkým. Nezistili sme síce, koľko mali návštevníkov za rok 2015, ale určite ich tam bolo veľa. Veď keď si len vezmem predĺžený víkend v Hoteli Alexandria, tak tam bolo plno zaujímavých ľudí od Nemcov pomaly po Rusov :) So všetkými sme si pokecali v angličtine a boli všetci strašne ústretoví a milí :) Priateľ získal nejaké kontakty na cudzie firmy a už som teraz zvedavá, či z toho niečo bude. Minimálne aspoň budeme cvičiť angličtinu či už písomnú alebo telefonickú :) s jedným nemeckým párom sme sa dohodli na spoločnom pobyte v Českom Švajčiarsku niekedy apríl máj, tak som zvedavá, i keď sme im navrhli, že by sme mohli opäť zopakovať pobyt v Alexandrii a ich night clube ;)
Fotografia
Viola27
pred 4 rokmi
Kúpeľné procedúry pri všetkých pobytoch obsahujú prírodný uhličitý kúpeľ, relaxačný kúpeľ s prísadou, masáž éterickým olejom, masáž klasickú, inhaláciu minerálnej vody a denne pitnú kúru liečivých minerálnych vôd. Odkaz na článok: http://fit.server.sk/zdravie/vyuzite-akcne-pobyty-jesenny-relax-v-kupeloch-luha/

My ideme do Luháčovic cez leto :) Idem sa vyrelaxovať len ja amoji rodičia :) Myslím, že si konečne zaslúžia dovolenku bez detí a detského kriku a plaču :) Vybrala som hotel Alexandria, kde deti do 12 rokov nemôžu ísť, čo bude skvelá výhoda pre ich relax :) Dúfam však, že si užijú aj jedinečný dizajn tohto hotela. Na webe sa píše, že je hotel rozdelený na dve časti a to egyptskú a prvorepublikovú s francúzskou reštauráciou. Dúfam aj v to, že nám vyjde počasie a budeme sa môcť pokochať okolím. Možno zbehneme aj na nejaký výletík ;)
Fotografia
Anna
pred 4 rokmi
Bože, to znie fakt tak dobre :) Hneď by som išla :) Možno presvedčím partnera, aby sme namiesto k moru išli radšej do Luháčovic. Mrkla som aj na stránky hotela Alexandria a všetko je tam tak dobre popísané a tak krásne, jooj. Možno sa vyhovorím aj na to, že by benzín stál menej ako keby sme išli do Dubrovníka, keď to máme do Luháčovic necelé 3 hodinky :) Oproti Dubrovníku a teplu ktoré tam bude... Možno sa dá ukecať, zaujať by ho teda mohlo aj to, že tam nebudú tie deti do 12 rokov.
Fotografia
DankaTrip
pred 3 rokmi
už i minulý rok som počula veľmi dobré ohlasy na Luháčovice, tento rok by som ich rada navštívila, trebárs s maminkou či sestrami :) Premýšľali sme o http://hotelalexandria.cz/akcni-lazensky-pobyt-dovolena-v-alexandrii.php a vôbec to nevyzerá zle. Nie je to ani strašná cena za ten luxus čo ponúkajú :) Taktiež si myslím, že aj mamka aj sestra by si rady oddýchli od všetkého hluku a malých detí ;)
Fotografia
An.ma
pred 3 rokmi
Tak za mňa, pokiaľ kúpele, tak jedine v Luhačoviciach. Chodím tam už od detstva, najskor s rodičmi teraz už i s priateľom a nedám na nich dopustiť. Zo začiatku nám bolo jedno kde tam budeme a vyberali sme vždy hotel podľa aktuálnej ceny. Potom sme tiež v nejakej zľave našli Hotel Alexandria a od tej doby chodíme už iba tam. Je to špička vo svojej kategórii, správajú sa tam k vám ako k vzácnej návšteve a tak to má predsa byť. Jedlo je tam úžasné a ubytovanie tiež, nič nám tam nechýba. Chodíme tam tak 3x ročne na víkend i na týždeň a ešte nikdy sme neboli nespokojní.
Tvoje meno:

Komentár:


 


Ďalší obsah siete Server.sk


Vyberáme z archívu ...

pred 4 rokmi
Česká speváčka v Bratislave ukázala, že je jedinečný, ak stíhate, užite si ju na ďalších slovenských koncertoch.
pred 6 rokmi
Legendárny hit Františka Krištofa Veselého dostal nový, electro-swingový šat i videoklip.
pred 5 rokmi
Prezident Ivan Gašparovič vo svojom poslednom novoročnom príhovore vyzýval ľudí, aby išli voliť.
pred 5 rokmi
Film Mission London je filmovou adaptácia jedného z najpredávanejších románov za posledné roky v Bulharsku.
pred 8 rokmi
Kapela Flogging Molly vydala tento rok veľmi vydarený album Speed Of Darkness. Je oveľa temnejší ako tie predošlé. Prečo? Lebo sú temné časy a okolo sa dejú rôzne veci.
pred 4 rokmi
Kanadský spevák a gitarista Bryan Adams sa vracia. Pre fanúšikov si pripravil celkom nový štúdiový album, ktorý pomenoval Get Up!.
pred 8 rokmi
Múzeum obchodu prináša v stredu 21.9. bluesovú lahôdku - amerického gitaristu a harmonikára Studebakera Johna v kombinácii s belgickým bluesovým entertainerom Lightnin´Guyom.
pred 8 rokmi
Na čele UK Chartu je s nahrávkou 21 (2011) už 10 týždňov, čo sa naposledy v roku 1986 podarilo skupine Dire Straits s albumom Brothers in Arms (1985).

 
 
 

NOVINKA! Emma Drobná - You should know
Debutový štúdiový album nahrala Emma Drobná v spolupráci s produkčným tímom Creative Music House.
NOVINKA! Emma Drobná - You should know
Novinka! DESMOD - Molekuly zvuku
Desmod prichádza s absolútnou novinkou!
Novinka! DESMOD - Molekuly zvuku
MÁRIA ČÍROVÁ korunuje megaúspech singla UNIKÁT
štvrtým štúdiovým albumom, ktorý vydá v októbri.
MÁRIA ČÍROVÁ korunuje megaúspech singla UNIKÁT