Server.sk Auto Fit Kino Music Tech Zľava Môj Bazár Job Reality Fórum Súťaž Foto Počasie PR správy

Dnes je 24. marca 2019, meniny má a zajtra
Aktuálny čas:

Zázračný stroj proti celulitíde - Rolletic

Zdroj: TS Server.sk, redaktor: neuvedený, pridané: 11.01.2008

Celulitída je strašiakom žien rôzneho veku a rôznych vekových kategórií.
Zázračný stroj proti celulitíde - Rolletic
Zdroj obrázku: TS Server.sk
 

Celulitída je strašiakom žien rôzneho veku a rôznych vekových kategórií. Faktory na vznik sú dedičnosť, nadváha, hormonálne poruchy, zlý krvný a lymfatický obeh, ochabnuté väzivo /tesná spodná bielizeň, fajčenie, alkohol, nesprávna životospráva, nedostatok pohybu atď/. Kým muži majú svoje pivné brušká, ženy priberajú v oblasti bokov, stehien a brucha. Bohužiaľ zatiaľ ešte nikto nevymyslel zázračný prostriedok proti celulitíde. Čoraz častejšie je uznávaná a odborníkmi /lekári a kozmetičky/ odporúčaná masáž strojom Rolletic.

Rolletic je masážny rehabilitačný stroj, ktorý vznikol na základe požiadaviek lekárov, masérov a tiež klientiek, ktorým mal pomôcť pri odstraňovaní celulitídy v oblasti stehien, sedacích svalov, brucha, ale i podpazušia a lýtok.

Behom prevádzania masáže chodidiel dochádza k masírovaniu všetkých akupunktúrnych /akupresúrnych/ bodov na chodidle, čo má priaznivý vplyv na vnútorné orgány a blahodarne tak ovplyvňujeme celkový zdravotný stav. Používanie je vhodné pre všetky vekové kategórie.

Ďalšou podstatnou a účinnou stránkou masáže na Rolleticu je schopnosť tvarovať postavu, zmierniť stav celulitídy a následné zmenšenie objemu masírovaných partií /úbytok v centimetroch/.

Rolletic okrem akupresúrnej masáže má aj účinky bežnej zdravotnej masáže t.j. že:
- podporuje prekrvovanie
- uvoľňuje napätie svalov
- povzbudzuje látkovú výmenu
- veľmi účinne pomáha zahojeniu pooperačných jaziev

Výsledkom masáže na Rolleticu je potom priaznivé ovplyvnenie celkového stavu, a to ako telesného, tak aj duševného. Lekári, ktorí s nami spolupracujú, doporučujú dobu jednej masáže v trvaní 20 – 45 minút. Začínajúca klientka kratšiu dobu, pri druhej a ďalšej masáži si už počet minút môže postupne zvyšovat. Už po tretej masáži pozoruje klient zmeny a aj prvé merateľné výsledky. Výsledky a zmeny k lepšiemu sa teda dostavujú veľmi rýchlo, čo je dôležitý motivačný prvok pre ďalšiu kúru.

Ak porovnáme účinnost Rolleticu a ostatných bežne používaných metód k odstraňovaniu celulitídy, či už fyzioterapeutických alebo medicínskych za použitia rôznych mastí, olejov či injekcií, sú tieto metódy nákladné finančne i časovo a po ich ukončení spravidla nastáva veľmi rýchly návrat k pôvodnému stavu pred liečením.

Účinky liečby na Rolleticu sú pomerne trvalého rázu, pretože tento stroj neodstraňuje vodu, ale pracuje s tukovými bunkami.

MUDr. Jiřina CABALOVÁ:
"Masážny stroj Rolletic využíva jednu z metód tradičnej čínskej medicíny. Terapeutická masáž je spomínaná už v »Liečebnej knihe žltého cisára« z obdobia dynastie Qin a Han. Stimulačné účinky sa dosahujú pomocou masáže v oblastiach akupunktúrnych dráh, zasahujú vzdialené časti tela alebo s nimi spojené vnútorné orgány. Vzájomným ovplyvňovaním a masážnym pohybom v dráhach dochádza k regulácii a usmerňovaniu energie Qi /životná energia/, regulácii prvkov Jin a Jang, regulácii toku krvi a regulácii funkcií vnútorných orgánov. Výsledkom je potom kladné ovplyvňovanie celkového zdravotného stavu organizmu telesného aj duševného.

Bezprostredným pôsobením na príslušnú oblasť vzniká účinok miestny – t.j. zlepšenie výživy kožných buniek a zlepšenie ich činnosti. Pokožka sa stáva vláčnou, pevnejšou a pružnejšou. Výrazne sa zlepší metabolizmus tukového tkaniva, dochádza k urýchlenému vyprázdňovaniu povrchových žíl, lymfatických ciev, zlepšuje sa látková výmena v oblasti kože, podkožia a svalov. Vyššie uvedený terapeutický efekt významne zasahuje a eliminuje faktory hrajúce významnú úlohu v etiopatogenéze vzniku celulitídy. Behom ošetrenia dochádza tiež k uvoľneniu blokov svalových skupín, zrastov, zmäkčeniu jaziev, spevneniu podkožia, redukcii objemu masírovanej partie a zlepšeniu stavu celulitídy.

Terapeutické využitie masážneho stroja Rolletic má široké indikačné možnosti a výborný terapeutický efekt. Metóda liečby je bezpečná, bez vedľajších účinkov.

Pred ošetrením prístrojom Rolletic by nemala byť klientka ani hladná ani bezprostredne po najedení. Posledné jedlo doporučujeme 30 minút pred ošetrením, ďalšie jedlo až 30 minút po liečbe. Období menzesu u žien nemasírujeme brušné partie a krížovú oblasť.

Niekedy sa behom prvého ošetrenia môže objaviť mierna bolesť ošetrovaných partií, pocit tepla ci začevnenanie ošetrovaných miest. Tieto problémy však veľmi rýchlo ustúpia.

Pre prvé dve ošetrenia doporučujeme dobu asi 20 minút, v ďalšom sedení dobu rozšírime na cca 40 – 45 minút. Výsledný efekt ošetrenia prístrojom Rolletic ako lokálny, tak i celkový je merateľný okolo siedmeho sedenia. V masážach pokračujeme na základe individuálneho želania klienta pravideľnými či udržiavacími masážami."

Kateřina Vojířová – kozmetička:
Vo svojej kozmetickej praxi som vyskúšala masážny prístroj Rolletic na mnohých svojich klientkach predovšetkým ako doplnok kozmetického liečenia celulitídy, to znamená ručných masáži a zábalov. Výsledky, ktoré sme dosiahli v boji s celulitídou boli vynikajúce.

Akupresúrna masáž Rolleticom totiž urýchľuje odplavovanie toxických látok, ktorých usadzovanie okolo tukových buniek je jedným z dôvodov vzniku celulitídy. Opakovanými masážami Rolleticom dochádza tiež k spevňovaniu podkožných kolageno-elastinových vlákien. Tým sa vyrovnáva kontúra pokožky a »pomarančová« koža sa pozvoľna vyhladzuje. Masáž Rolleticom prekrvuje pokožku, ktorá je lepšie vyživovaná a lepšie vstrebáva následne použité anticelulitídne prípravky. Ideálnou kombináciou Rolleticu, vhodne vybraných kvalitných anticelulitídových prípravkov, ručnej masáže a zábalov, to všetko samozrejme v spojení s pitným režimom a doporučenou stravou, predstavuje tu najúčinnejšiu zbraň nielen v boji proti celulitíde, ale aj v prevencii proti nej.

Rolletic je výborným pomocníkom aj v boji proti nadbytocčným centimetrom. Pri masáži sa spevňujú svaly, sú »utlačované« a splošťované tukové bunky, dochádza k vyrovnaniu reliéfu tukovej vrstvy a k viditeľným úbytkom objemu v centrálnych oblastiach postavy. Klientky sa o tom mohli presvedčit meraním normálnym centimetrom. Už po týždni masážou bol úbytok objemu 1 až 4 centimetre. Klientky najviac ocenia, že dosiahnu zlepšenie postavy vlastne bez zbytočnej námahy alebo zaťažovania organizmu. Po masáži majú naviac príjemný pocit uvoľnenia a spokojnosti.

V liečení celulitídy doporučujem 1–2x ročne týždňovú intenzívnu kúru s masážami Rolletic, ručnými masážami a zábalmi, eventuálne s thalasoterapiou, ktorú niektoré z anticelulitídnych prípravkov umožnujú, a potom následne pravidelné udržiavacie masáže Rolleticom podľa želania klientky doplnené zábalmi. Pre odbúranie tukových vankúšikov, zmenšovanie objemu potrebných partií a tvarovanie postavy kúru 10 masáži Rolleticom a následnú udržiavaciu masáž jedenkrát za jeden až dva týždne.

Na záver chcem ešte podotknúť, že pre všetky moje klientky, ktoré si Rolletic vyskúšali, sa stalo jeho užívanie súčasťou pravidelnej kozmetickej starostlivosti o telo."
Server.sk v iOS Server.sk v Androide
 
 

Diskusia k článku

Tvoje meno:

Komentár:


 


Ďalší obsah siete Server.sk


Vyberáme z archívu ...

pred 7 rokmi
Sony prišlo s novým fotorámikom DPF-HD1000, ktorý vám nedovolí zabudnúť na letné chvíle. Na veľkom 10,1-palcovom (25,7 cm) LCD displeji je prezeranie fotiek skutočne komfortné.
pred 8 rokmi
Chameleón, muž rôznych tvári, mystifikáto,r umelec a výborný spevák. To všetko je David Bowie.
pred 5 rokmi
Kandidát na prezidenta Milan Kňažko vyzval vo štvrtok na tlačovej besede ďalšieho uchádzača o post hlavy štátu Andreja Kisku, aby sa prestal vyhýbať verejným diskusiám s ostatnými kandidátmi.
pred 7 rokmi
Americký rapper Snoop Dogg patrí medzi najznámejšie a najvplyvnejšie hip-hopové mená západného pobrežia. Na hudobnej scéne sa pohybuje od roku 1992.
pred 3 rokmi
Slovenská skupina Lavagance oslávila vlani desiate výročie na scéne. Na prahu desaťročia obľúbenej kapely sa zrodil nový výnimočný hudobný projekt.
pred 9 rokmi
V roku 2000 sa otázka zvolenia alebo nezvolenia amerického prezidenta scvrkla na pár ...
pred 7 rokmi
Dizajnový a výkonový kit pre Aston Martin DB-S
pred pol rokom
Presnosť merania hmotnosti je nevyhnutná v každom výrobnom závode. Keď máte správnu hmotnosť vyrábaných produktov, môžete ľahšie spracovávať sypké materiály, spravovať zásoby a zlepšovať následnú produkciu.

 
 
 

NOVINKA! Emma Drobná - You should know
Debutový štúdiový album nahrala Emma Drobná v spolupráci s produkčným tímom Creative Music House.
NOVINKA! Emma Drobná - You should know
Novinka! DESMOD - Molekuly zvuku
Desmod prichádza s absolútnou novinkou!
Novinka! DESMOD - Molekuly zvuku
MÁRIA ČÍROVÁ korunuje megaúspech singla UNIKÁT
štvrtým štúdiovým albumom, ktorý vydá v októbri.
MÁRIA ČÍROVÁ korunuje megaúspech singla UNIKÁT