Server.sk Auto Fit Kino Music Tech Zľava Môj Bazár Job Reality Fórum Súťaž Foto Počasie PR správy

Dnes je 19. marca 2018, meniny má a zajtra
Aktuálny čas:

Zdravotné problémy sú symbolický krik duše

Zdroj: TS Server.sk, redaktor: neuvedený, pridané: 06.05.2010

Zdravotné problémy, ktoré sú ťahavé a opakujúce sa, spôsobuje chorá duša. Ak má človek pokojný, vyrovnaný život...
Zdravotné problémy sú symbolický krik duše
Zdroj obrázku: neuvedený
 

Zdravotné problémy, ktoré sú ťahavé a opakujúce sa, spôsobuje chorá duša. Ak má človek pokojný, vyrovnaný život, je aj jeho zdravotný stav vyrovnaný. Usporiadané rodinné, pracovné ako aj citové záležitosti, pôsobia upokojujúco na ľudskú dušu a tým sa to prejaví aj na zdraví človeka.

Máte pocit ľahkosti, ste čulejší, ľahšie sa vám premýšľa, máte chuť pracovať a robíte si plány do budúcna.

Chorá duša môže mať rozličný pôvod: nešťastná láska, sklamanie, nesplnené túžby, nevyriešené rodinné záležitosti, tragédia blízkej osoby, choré dieťa a mnoho iných, záťaží na dušu pôsobiace zdravotné problémy. Vždy je najohrozenejší ten najslabší orgán v ľudskom tele. Každé znamenie má charakterizovaný určitý orgán ako ohrozený a tým to môže začať. Pri dlho trvajúcich neriešených problémoch a žiaľoch sa pridružia aj iné ochorenia.

Liečenie chorej duše
Ľudia s flegmatickou povahou si tak nepripúšťajú problém ako citlivejšie povahy, a preto nebývajú ani tak často chorí. U tých citlivejších, duševne slabších, nastáva psychický úpadok a padajú až na dno svojich duševných síl a strácajú akúkoľvek energiu ubrániť sa chorobám. Vtedy, okrem odbornej lekárskej pomoci, je treba liečiť aj dušu. Dušu si človek môže liečiť sám alebo niekto, komu na vás záleží.

A ako na to?
Vľúdne jednanie, prejav pochopenia (nie ľutovanie a rozoberanie zdravotného stavu), večerné prechádzky, správne dýchanie (lepšie okysličovanie krvi), cvičenie (kalanetika, joga), relaxovanie (podľa stavu a túžby, pohodlné ležanie, písanie, ručné práce, umelecká činnosť alebo ľahšia práca v záhradke, to, čo práve uspokojuje našu dušu, robí nám radosť). Ďalej sú to rôzne masáže, pitie bylinných odvarov, veľa spania a snívania, snenie je veľmi dôležité. Človek sa uvoľňuje a zároveň sú to plány do budúcna a to dodáva chuť sa vyliečiť. Spoločenský život, priatelia a humor, vedieť sa smiať, spievať si sú tiež liečebné procesy pri chorej duši.

BOLESTI HLAVY: Uvedomte si, že preceňujete mužský princíp. Hľadajte harmóniu v nárokoch hlavy, srdca a brucha. Potlačiť ego a ”ja chcem!“ Najčastejšie je ohrozené znamenie: BARAN.

BOLESTI HRDLA: Bojovne bránite iným vstúpiť do vášho vnútra. Neviete prehltnúť nepríjemné pravdy od druhých. Odmietanie iné a iných. Podvedomá obrana. Najčastejšie je ohrozené znamenie: BÝK.

FAJČENIE: Náhrada za ozajstnú slobodu a priateľstvo. Podvedomé hľadanie opory, sociálna komunikácia, snaha uniknúť, zahaliť sa „ hmlou“. Strach. Najčastejšie je ohrozené znamenie: BLÍŽENCI.

ŽALÚDOČNÉ PROBLÉMY: Podvedomá túžba po raji, nekonfliktnosti a detskej strave. Máte sa zriecť fasády nezávislosti a ctižiadostivosti. Najčastejšie je ohrozené znamenie: RAK.

ZLYHANIE SRDCA: Srdce (sídlo duše, láska, energetický stred). Rozšírte sa pre široký prúd všade prítomnej energie. Posilnite veľkodušnosť a vieru. Najčastejšie je ohrozené znamenie: LEV.

OHRÝZANIE NECHTOV: Podvedomý strach z prejavenia vlastnej agresivity (pazúry). Málo ventilov pre životnú silu. Vzdor k okoliu (rodičom). Najčastejšie je ohrozené znamenie: PANNA.

NADVÁHA: Žalúdok (city, pocity a schopnosť prijímať), tuk (rezerva, prebytočnosť). Podvedomý hlas po vnútornom naplnení a zviditeľnení sa. Ochrana. Najčastejšie je ohrozené znamenie: VÁHY

NEVOĽNOSŤ V TEHOTENSTVE: Poctivo sa zmieriť so svojim ženstvom a budúcou rolou matky, či partnerom. Nevedomý odpor. Neodmietať. Najčastejšie je ohrozené znamenie: ŠKORPIÓN

CELULITÍDA: Prijmite potlačovaný ženský princíp v sebe. Chudosť je len diktát modernej doby. Nenaplnená nežnosť, pohladenie, dotyk. Najčastejšie je ohrozené znamenie: STRELEC.

OSTEOPORÓZA: Nájdite oporu vo vlastnej duševnej štruktúre. Zmeňte vonkajšiu aktivitu na aktivitu vnútornú. Nebojte sa zmien. Nestagnujte. Najčastejšie je ohrozené znamenie: KOZOROŽEC.

CIRHÓZA PEČENE: Máte stvrdnuté stanoviská na život, neprispôsobivosť meniacim sa okolnostiam. Zmenšiť bezohľadnosť k iným aj sebe. Najčastejšie je ohrozené znamenie: VODNÁR, ale aj všetci tí, ktorí užívajú priveľa liekov, alebo alkoholu v akejkoľvek forme.
Server.sk v iOS Server.sk v Androide
 
 

Diskusia k článku

Tvoje meno:

Komentár:


 


Ďalší obsah siete Server.sk


Vyberáme z archívu ...

pred 13 rokmi
Jedno hudobné balenie s CD a DVD zároveň sa stáva čoraz obľúbenejším produktom na hudobnom trhu. Majiteľovi ponúka zvukové CD a zároveň i DVD s videoklipmi, či záznamom vydareného koncertu.
pred 6 rokmi
Speak Now Taylor Swift je show, v ktorej sa neustále niečo deje a je to sprevádzané dokonalým spevom, skvelou muzikou a krásnou speváčkou.
pred 6 rokmi
Ruský premiér Vladimir Putin vo štvrtok vystúpil pred asi 130-tisícovým davom jeho priaznivcov, ktorí prišli na míting na športový štadión Lužniki v centre Moskvy.
pred 6 rokmi
Ázijsko-americká džezová saxofonistka vystúpi v rámci Bratislavských Jazzových Dní Slovenská sporiteľna 2012 v piatok 26. októbra.
pred 6 rokmi
Pacienti, ktorí počas chirurgického zákroku pri lokálnej anestézii počúvali hudbu, sa menej báli.
pred 3 rokmi
S čistým svedomím ju možno nazývať kráľovnou gýču, avšak v piatok večer Katy Perry v Bratislave nepochybne nadchla 9 tisíc divákov. A ak niekoho nie, tak ho minimálne pozitívne prekvapila.
pred 10 rokmi
Na našom trhu nie je veľa áut, ktoré by bolo možné zaradiť medzi crossovery, teda krížence, ktoré v sebe spájajú podstatné vlastnosti dvoch áut rozličných tried.
pred 6 rokmi
Na Medzinárodnom filmovom festivale Bratislava (4. až 9. novembra) budú mať premiéru prvé dve časti nového slovenského poviedkového filmu Strach.

 
 
 

NOVINKA! Emma Drobná - You should know
Debutový štúdiový album nahrala Emma Drobná v spolupráci s produkčným tímom Creative Music House.
NOVINKA! Emma Drobná - You should know
Novinka! DESMOD - Molekuly zvuku
Desmod prichádza s absolútnou novinkou!
Novinka! DESMOD - Molekuly zvuku
MÁRIA ČÍROVÁ korunuje megaúspech singla UNIKÁT
štvrtým štúdiovým albumom, ktorý vydá v októbri.
MÁRIA ČÍROVÁ korunuje megaúspech singla UNIKÁT